Ostatnie sztuki w magazynie

Talia Dream Project Tarot OUTLET

89,79zł

Nieużywana talia kart tarota. 78 kart- Arkana Małe i Wielkie, w języku polskim, angielskim i hiszpańskim. Produkt zawiera: 78 kart. Rozmiar: 75x115 mm.

Nie zawiera oryginalnego kartonowego pudełeczka, posiada widoczne wady drukarskie na brzegach talii (zdjęcia poniżej) lub lekkie zarysowania.
 

Wysyłka: na terenie Polski 3-7 dni roboczych, dostawa do paczkomatów InPost.

Zamówienia zagraniczne: wysyłka możliwa tylko na terenie Unii Europejskiej. Jeśli chcesz dokonać płatności z zagranicznych banków skontaktuj się z nami drogą e-mailową.

Poniższe zdjęcia przedstawiają widoczne zabrudzenia farbą drukarską, widoczne na krawędziach talii. Niektóre z nich posiadają drobne zarysowania.

Dlaczego talia z outletu?

 

Sprzedawany produkt z outletu jest produktem nowym - nieużywanym. Jedna seria produkowanych talii ma widoczne ślady farby drukarskiej po bokach kart. Defekt jest widoczny jedynie patrząc na cały blok kart z boku, co oznacza, że wizerunek kart nie został uszkodzony. 

Z uwagi na brak oryginalnego opakowania, na niektórych taliach można znaleźć lekkie zarysowania.

Podążając zgodnie z ideą dbałości o środowisko, jeśli wyżej pokazany defekt nie wpłynął na ilustracje znajdujące się na kartach, postanowiliśmy dać im drugą szansę. W korzystniejszej dla użytkownika cenie.

POKREWNE PRODUKTY

07 października 2023

Oficjalny sklep

Dream Project Tarot

Dostawa

Rodo

Regulamin

Płatności

Polityka zwrotów

O talii DPT

Kontakt

Obserwuj nas

Official website of Dream Project Tarot