MAGICZNE OLEJKI

OBSŁUGA KLIENTA

DOSTAWA

POLITYKA ZWROTÓW

DOSTAWA

Przesyłki na terenie Polski realizowane będą do 7 dni roboczych. Przesyłki do innych krajów UE takich jak: Austria, Belgia, Bułgaria, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy realizowane są w terminie od 1-8 tygodni.

Dokładamy wszelkich starań, by proces dostarczenia przesyłki przebiegał szybko i bezproblemowo. Jednak w dobie ograniczeń pandemicznych czas dostawy i możliwości wysyłki do wybranych krajów mogą zostać wydłużone lub ograniczone. Zastrzegamy sobie prawo do poinformowania zamawiającego drogą e-mailową o napotkanych trudnościach i możliwym czasie realizacji zamówienia.

POLITYKA ZWROTÓW

Do 14 dni od daty dostarczenia produktu uwzględniamy możliwość rezygnacji z zamówienia i zwrot środków jeśli przedmiot jest nieużywany, nie nosi śladów użytkowania i został zwrócony w oryginalnym opakowaniu. Zwrot na pełną kwotę zamówienia pomniejszoną o koszt wysyłki zostanie zrealizowany w terminie 14 dni od otrzymania produktu od zamawiającego . W przypadku, gdy Twoja przesyłka zostanie w jakikolwiek sposób uszkodzona napisz do nas niezwłocznie na adres sklep@dreamproject-tarot.com, podając numer zamówienia i zdjęcie stanu przedmiotu. Wszystkie reklamacje i zwroty rozstrzygamy indywidualnie dla każdego zamówienia, a ze swojej strony postaramy się jak najlepiej wypracować satysfakcjonujące rozwiązanie dla każdej ze stron.

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu środków za usługi serwowane drogą internetową (online) i nie podlegają one zwrotom ani reklamacjom.

Oficjalny sklep

Dream Project Tarot

Dostawa

Rodo

Regulamin

Płatności

Polityka zwrotów

O talii DPT

Kontakt

Obserwuj nas

Official website of Dream Project Tarot